• Ново
Стрипови Харли Квин Хмбр Винил Слика
zoom_in

Стрипови Харли Квин Хмбр Винил Слика

DEN 415.84

Износ
check Во продавницата.

ДЦ Стрипови харли Квин хмбр 6 Винил Фигура харли Квин повторно замислен како рачна колекционерска фигура направена од винил. Приближно мерки 5" високи. Одлично за десктоп дисплеј или игра. Соберете го целиот сет и завршете ја вашата колекција НА СТРИПОВИ во ДК. Официјално лиценциран од Ворнер Брос. врз основа на ликот НА ДК Стрипови.

Им се допаѓа и на купувачите..