• Ново
Bootида на Стела Чејс Медфорд
zoom_in

Bootида на Стела Чејс Медфорд

DEN 944.00

Износ
check Во продавницата.

Бутетот над коленото е задолжителен изглед на сезоната, а женскиот чизми на Стела Чејс Медфорд е зачудувачки пример. Овие високи чизми имаат прекрасна вратило од 20,5 инчи, изработено од безвременска кожна кожа и мека, истегната ткаенина. Ткаенината е во согласност со ногата и, заедно со пригодните внатрешни патенти, чувајте ги овие чизми многу податливи и оставете лесно вклучување и исклучување. Лесно постепено стапало помага во намалување на замор додека сте надвор и околу, додека едно-инчи потпетица ги комплетира кожните чизми, кои се достапни во разновидни бои. Пополнете го изгледот со здолниште, гроздобер мета и мото-јакна за шик и моден ансамбл кој е одличен за петок во канцеларијата, обични привлекувачи со пријатели и многу повеќе. Stella Chase Women's Medford Boot : Faux кожа и ткаенина горната. TPR Outsole. Чизми преку коленото. 20,5 "вратило. Затворање на страничен зим. Лесно постепено стапало. 1" потпетица. Тркалезна пети. Достапно во црно. Место чисто, оставете го воздухот да се исуши.

Им се допаѓа и на купувачите..