• Ново
Чудо нација девојки деца тешки екипа на вратот на вратот, цврсти и маички со ленти, 3-пакувања, големини 4- & плус
zoom_in

Чудо нација девојки деца тешки екипа на вратот на вратот, цврсти и маички со ленти, 3-пакувања, големини 4- & плус

DEN 479.84

Износ
check Во продавницата.

Овие деца-тешки, над основните маички од Wonder Nation се задолжителни за гардеробата на вашето мало девојче. Удобниот стил на екипаж и кратки ракави е совршен за време на игра или случајно дружење дома и доаѓа во три пакувања за заштеда на пари, за да можете да се занимавате. Ексклузивно на материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 маици. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : избледена ткаенина; Цврсти бои или печатење на сите. Докажано дете Тешко : Супер-меко за дополнителна удобност. 3 пакувања маици на вратот на екипажот за девојчиња од Wonder Nation.

Им се допаѓа и на купувачите..