• Ново
Денсо 471-Нов КОМПРЕСОР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА со Спојка, Одговара изберете: 2014-ТОЈОТА СИЕНА
zoom_in

Денсо 471-Нов КОМПРЕСОР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА со Спојка, Одговара изберете: 2014-ТОЈОТА СИЕНА

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

КАКО еден од најголемите СВЕТСКИ добавувачи На Ое на Компресори За Климатизација, ЕДИНИЦИТЕ ДЕНСО се специфицирани од повеќето големи производители на возила. ДЕНСО Прв Пат Одговара Компресорите За Климатизација Се произведуваат и тестираат според најстрогите стандарди ЗА ОЕ за неспоредливи перформанси. ВО ДЕНСО, собираме се што знаеме како производител на системи за климатизација за да ви ја донесеме најквалитетната линија на фабрички нови и повторно произведени компресори на располагање. Денсо Нов Компресор со спојка 471-1043.

Им се допаѓа и на купувачите..