• Ново
ВРЕМЕ И ТРУ женски висок низок резервоар, 2-пакет
zoom_in

ВРЕМЕ И ТРУ женски висок низок резервоар, 2-пакет

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Едноставно, меко и подготвено за преземање на денот. Овој висок низок резервоар од време и TRU го одржува вашиот изглед свеж и на точка, добро спарувајќи се со фармерки, хеланки и шорцеви со замавлива силуета и лесна V-врат. Лесен и вечен за секојдневниот стил на топло време, понуден во удобен дво-пакет за градење на инстант гардероба. Исклучиво на. Материјал : 93% рајон/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 врвови на резервоарот. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Деколте : V-врат. Затворање : пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека плетена ткаенина; високо-ниско полите. Womenенски висок низок резервоар од време и TRU.

Им се допаѓа и на купувачите..