• Ново
Вокер 350-Вокер Резервни Кислород Сензор Одговара изберете: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1982-ШЕВРОЛЕТ С КАМИОН
zoom_in

Вокер 350-Вокер Резервни Кислород Сензор Одговара изберете: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1982-ШЕВРОЛЕТ С КАМИОН

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Вокер Резервни Кислород Сензор Вокер 350-31027 Вокер Резервни Кислород Сензор Вклопува Одберете : 1988-1995 CHEVROLET GMT-400 8 Cyl 5.7 L 1994-1998 CHEVROLET S КАМИОН 4 Cyl 2.2 L 1983-1986 CHEVROLET C10 8 Cyl 5 L 1989-1995 GMC СИЕРА 8 Cyl 5.7 L 1995 CHEVROLET ТАХО 8 Cyl 5.7 L 1989-1991 CHEVROLET S КАМИОН 6 Cyl 4.3 L 1982,1984-1993 CHEVROLET CORVETTE 8 Cyl 5.7 L 1983-1986 CHEVROLET K10 8 Cyl 5 L 1982-1987,1991-1992 BUICK REGAL 6 Cyl 3.8 L 1983-1988 CHEVROLET МОНТЕ КАРЛО 8 Cyl 5 L 1989-1990 JEEP WRANGLER / YJ 6 Cyl 4.2 L 1987-1988 JEEP WRANGLER 6 Cyl 4.2 L 1982-1992 CHEVROLET CAMARO 8 Cyl 5 L 1987 CHEVROLET R10 8 Cyl 5 L 1988-1995 CHEVROLET G20 8 Cyl 5.7 L 1990-1998 CHEVROLET CAVALIER 4 Cyl 2.2 L 1982-1988,1992-1993 CHEVROLET S КАМИОН 6 Cyl За 2,8 L 1987 CHEVROLET V10 8 Cyl 5.7 L 1992-1995 GMC YUKON 8 Cyl 5.7 L 1983-1995 CHEVROLET ПРЕДГРАДИЕТО 8 Cyl 5.7 L 1994-1998 GMC SONOMA 4 Cyl 2.2 L 1982-1989,1991-1993 CHEVROLET КАПРИЗ 8 Cyl 5 L 1987-1988,1990,1992-1994, CHEVROLET ПАЛТО 8 Cyl 5.7 L 1986-1988 OLDSMOBILE CUTLASS ВРХОВНИОТ 8 Cyl 5 L 1983-1986 GMC C1500 8 Cyl 5 L и повеќе - додадете го вашето возило на нашите одговара елемент за да се провери.

Им се допаѓа и на купувачите..