• Ново
Автомобил Фитинг, Термоспој Компресија, 3 16
zoom_in

Автомобил Фитинг, Термоспој Компресија, 3 16

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Пирометар Сонда Фитинг Комплет; 3/16 во. Компресија на 1/8 во. НПТ Конектор Фитинг и Парење 1/8 во. НПТ Заварување Фитинг; 3/16 "термоспој компресија фитинг 1/8" НПТ машки нишка. Заварување во 1/8" нпт женски навој бунг. Произведени од високо јаглероден челик.

Им се допаѓа и на купувачите..