• Ново
Меридијан Мебел Венс Беж Лен Текстура Ткаенина Брачен Кревет
zoom_in

Меридијан Мебел Венс Беж Лен Текстура Ткаенина Брачен Кревет

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Верувајте му на овој модерен ленен кревет со текстура на венс од средината на векот за да и дадете на вашата соба сосема нов изглед и елегантна атмосфера. Рамката е направена од вистинско дрво со финиш од орев, така што овој кревет убаво се спојува со ноќната маса во истата колекција. Насловот со текстура на постелнина покриен со мек и издржлив беж тапацир од ткаенина со текстура на лен за мекост и удобност обезбедува исклучително современа, но сепак косина од средината на векот. Мек Издржлив Тапацир Од Ленена Ткаенина;Дрвени Нозе Со Златни Капачиња;Дизајн На Средината На Векот;Висина На Главата 43"; Висина На Подножјето 14,75"; Одговара На Источниот Душек Со Големина На Кралот;Кревет Со Големина На Крал : 79,53" W x 84,84 "D x 43,31" H.

Им се допаѓа и на купувачите..