• Ново
Иновативни Перкусии Бзв-Бундлз-Лајт Специјализирани Стапчиња
zoom_in

Иновативни Перкусии Бзв-Бундлз-Лајт Специјализирани Стапчиња

DEN 687.84

Износ
check Во продавницата.

Иновативната Перкусија додава на својата разновидност на четки и алтернативни средства со воведувањето на Бундлз и Свипз. Бундлзот е изработен од мали дрвени или бамбусови штипки околу поголемо дрвено јадро на шпилка, што обезбедува дефиниција за кимвали и одличен динамичен опсег. Спојниците се третираат за подолг век на траење на производот. Карактеристики : Мали штипки околу поголема централна шпилка Третирана за подолг век На траење На производот Достапна Во Должина од бреза Или бамбус : 16" Иновативни Ударни Бзв-1 Бундлз-Лајт Специјализирани Стапчиња.

Им се допаѓа и на купувачите..