• Ново
Империјал Универзитет во Мичиген Гроздобер кружен часовник
zoom_in

Империјал Универзитет во Мичиген Гроздобер кружен часовник

DEN 959.20

Износ
check Во продавницата.

Овој официјален лиценциран колегиум гроздобер изглед на тркалезен часовник ја истакнува бојата и логото на вашиот омилен тим на начин на кој ова може да стане омилен акцент во која било просторија од куќата. Големите броеви покажуваат секундарни бои на тимот. Дијаметар од 16 инчи и издржливо занаетчиство го прави ова совршена големина за секоја просторија! Работи со една батерија АА - Одржување на совршено време! Батеријата не е вклучена. Димензии : 16 "дијаметар x 2 " длабок; тежи 3,5 фунти. Империјал Универзитет во Мичиген Гроздобер круг часовник Империјал Универзитет во Мичиген гроздобер круг часовник. Аналогни. Кварц. Кутија од дрво. Сина завршница.

Им се допаѓа и на купувачите..