• Ново
Paw Patrol hi-lo bellвоно ракав Туника и карирани хеланки, сет на облека
zoom_in

Paw Patrol hi-lo bellвоно ракав Туника и карирани хеланки, сет на облека

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Вашето мало девојче ќе го сака овој сет за нозе на шепа! Theвончевите ракави на горниот и симпатичните карирани хеланки се толку важни и забавни. Оваа облека е совршена за играње во паркот или еден ден надвор со мама само фрли ги своите омилени патики со оваа облека и сите подготвени да одат! Сет за нозе.

Им се допаѓа и на купувачите..