• Ново
RealSize Women's Muscle Muscle Muscle Top, големини XS-3XL
zoom_in

RealSize Women's Muscle Muscle Muscle Top, големини XS-3XL

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Останете кул и удобни во овој резервоар за мускули на ребрата од Real Size. Носете го како самостојно парче со шорцеви и патики или слој под кошула од чамбраи или тексас јакна за шик, обична вибрација. Овој резервоар е направен во мека плетена ткаенина со ребрести дизајн што дава малку текстура. Овој разноврсен резервоар може да се спари и со хеланки и да се носи во теретана кога е време да го вклучите тренингот! Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : модерна; удира на колковите. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : 25 ”предна должина; ребреста ткаенина. Womenенски резервоар за мускули на ребра од врвот од Real Size.

Им се допаѓа и на купувачите..