• Ново
Он. Солиден случај со вграден антимикробно за Samsung Galaxy S10+
zoom_in

Он. Солиден случај со вграден антимикробно за Samsung Galaxy S10+

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Дејствувајте смело знаејќи дека вашиот телефон ќе преживее сè што ќе фрлите на него. Потребно ви е телефонски случај што може да биде во чекор со вашиот авантуристички животен стил. Не дозволувајте ризикот од вкупно намалување на телефонот да ве задржи повеќе! Нашиот солиден случај ви дава голема заштита од елементите со заштита од капки од 15 стапки што ги надминува воените стандарди за пад! Вашата следна авантура чека .. Заштитете го. до нешто тука. Ја извадивме кавгата од купување електроника и изградивме бренд што е свеж и едноставен. Со прекрасни пукања во боја, пронаоѓањето на вистинскиот производ никогаш не било полесно. Кажете му збогум на стресното донесување одлуки и стравот од патеката за електроника. Нашата мисија е едноставна .. да испорачаме одлични производи и да ги олесни. Изберете onn. И вратете се да ја користите вашата мозочна моќ за важните работи во животот .. како да размислите за прашањето, "Што треба да гледам гледајќи овој викенд? " Он. Солиден случај со вграден антимикробно за Samsung Galaxy S10+ : Ригорозно капка тестиран на 15 стапки. Заштитата на Smart Port ги задржува прашината и остатоците од пристаништата. 3 слоеви на заштита. Ограничена гаранција за живот. Подобрени странични зафати. Компатибилен со Samsung Galaxy S10+. Помина 33 тестови за перформанси и квалитет. Ги надминува воените стандарди за пад. Вграденото антимикробно средство помага во борбата против растот на бактериите што можат да предизвикаат влошување на производот.

Им се допаѓа и на купувачите..