• Ново
Лесни улични сандали на Еспадрил
zoom_in

Лесни улични сандали на Еспадрил

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Морза по лесна улица е современ ласерски исецка мазга на клин на плажа Еспадрил. Дизајнирано со сите ваши потреби за удобност во умот, оваа лесна надворешна плоча е поврзана со супер мек парфед горен што го покрива стапалото и раскошно залепено влошка. Искусете за што станува збор Флекс зона. 2 "клин -пета. Раскошно постепено стапало. Супер флексибилна надворешна плоча. Заоблен отворен пети. Супер мек горен.

Им се допаѓа и на купувачите..