• Ново
Империја Уметност Директни Миленичиња Рок Тетоважа Графичка Уметност На Завиткана Мачка Платно Ѕид Уметност
zoom_in

Империја Уметност Директни Миленичиња Рок Тетоважа Графичка Уметност На Завиткана Мачка Платно Ѕид Уметност

DEN 671.84

Износ
check Во продавницата.

Трагична и безвременска, оваа мачка може да пее. Класично облечена и елегантно коифицирана таа ги измами сите да мислат дека се е добро кога веднаш под површината лежи грчеви и подсвиркване покажувајќи ја нејзината незадоволство со нејзиниот свет. Тетоважата ќе биде одличен додаток на колекцијата На rock ® На Вашите Миленици. Галерија завиткана. Цврсти дрвени рамки. Висококвалитетно печатено памучно платно. Доаѓа подготвен да висат на ѕид со закачалка за пила.

Им се допаѓа и на купувачите..