• Ново
Брустер Кингфишер Слика Армадило Позадина, 20.9-во од 33-фт, 57. квадратни. фт
zoom_in

Брустер Кингфишер Слика Армадило Позадина, 20.9-во од 33-фт, 57. квадратни. фт

DEN 431.84

Износ
check Во продавницата.

Дизајн на тапети со цела текстура, оваа слика За Армадило е исклучително издржлива. Со можност за прикривање на несовршеностите на ѕидот и таванот, ова стилско решение за декор на домот ви дава можност да чувате како што е или да декорирате во бојата на бојата по ваш избор. Непастен неткаен материјал. Нема повторување, случаен натпревар. Перење и соблекување. 20,9-во со 33 стапки долга ролна; Покрива околу 57,5 квадратни метри.

Им се допаѓа и на купувачите..