• Ново
Фан Душеци ФАН-Чикаго Вајт Па МЛБ Везени Автомобил Мат Во Собата
zoom_in

Фан Душеци ФАН-Чикаго Вајт Па МЛБ Везени Автомобил Мат Во Собата

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Заштитете го подот на вашето возило додека ја покажувате гордоста на вашиот тим. Универзалното вклопување го прави идеален за автомобили, камиони, Теренци и R. Официјално лиценцираната подлога содржи везени тимски логоа во вистински тимски бои. Подлога за потпетици од страната на возачите за дополнителна издржливост и безбедност. Карактеристикикаго Вајт Сокс МЛБ Везен Автомобил Мат Сет2 Парче-ШКУ : ЈРСП28528 Заштитете го подот на вашето возило додека ја покажувате гордоста на вашиот тим. Универзалното вклопување го прави идеален за автомобили, камиони, Теренци и R. Официјално лиценцираната подлога содржи везени тимски логоа во вистински тимски бои. Подлога за потпетици од страната на возачите за дополнителна издржливост и безбедност. Карактеристики Чикаго Вајт Сокс МЛБ Везени Автомобил Мат Во собата. 2 Парче. - ШКУ : ЈРСП28528.

Им се допаѓа и на купувачите..