• Ново
Ентони Ванг чипка за моден патика клин во сива боја
zoom_in

Ентони Ванг чипка за моден патика клин во сива боја

DEN 367.84

Износ
check Во продавницата.

Ако барате висока мода скриени клинови патики, го најдовте вашиот натпревар. Овие супер удобни изработени со патики од клин со кожен клин се прекрасни, забавни, како и модерни. Лезди, скриен клин, работи точно до големината. Пу и велур кожа горната, гумена надворешна плоча.

Им се допаѓа и на купувачите..