• Ново
Јаже За Влечење Вода со воздушна Глава Со Трактор - Зафат, Сино Црвено, Фт
zoom_in

Јаже За Влечење Вода со воздушна Глава Со Трактор - Зафат, Сино Црвено, Фт

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Гумената Рачка За Скијање На Вода Е сигурна, издржлива линија направена да трае со години. Има алуминиумска пловечка рачка која има обликувани крајни капачиња за безбедност и удобност. Зафатот од 12 инчи обезбедува одлично држење за возачи од сите возрасти и способности. Никогаш нема да мора да се грижите дали ќе ви биде удобно кога ќе се држите и тоа ќе ви помогне да останете на вода подолго време. Јажето од 75 стапки со 16 влакна е третирано СО УВ и претходно истегнато. Плус, ова јаже за скијање на вода од 1 дел е светло-црвена боја што се издвојува во водата. Вклучен Е Чувар на Јаже за лесно организирање и складирање. Сигурна, издржлива линија направена да трае со години што доаѓаат. Алуминиумската пловечка рачка има обликувани крајни капачиња за безбедност и удобност. 12-инчен зафат обезбедува одлично држење за возачи од сите возрасти и способности. 16-влакно јаже од 75 стапки е ув-третирано и претходно истегнато. 1 дел скијачкото јаже за вода е светло-црвена боја што се издвојува во водата. Чуварот на јаже е вклучен за лесно организирање и складирање.

Им се допаѓа и на купувачите..