• Ново
Иглички за туркање, Бебешки Сини Туркачи, од 100
zoom_in

Иглички за туркање, Бебешки Сини Туркачи, од 100

DEN 207.84

Износ
check Во продавницата.

Се што е вредно за објавување треба да биде објавено со стил. Затоа создадовме Светла Хартија За ЏЕМ Бебешки Сини Иглички за Туркање! Овие издржливи пластични и метални иглички се совршени за сите ваши висечки потреби. Висат постери, таписерии, белешки и слики со леснотија. Не ви е здодевно, така што и вашиот работен простор не треба да биде! Шарените иглички за притискање се совршени за додавање на таа мала боја што ќе ја разубави целата ваша табла (и работен ден!). Користете ги овие бебешки сини иглички за флаери за туширање за бебиња или закачете фотографии од вашето мало момче! приложени белешки безбедно на плута одбор или одбори. Нема ништо што овие иглички не можат да се справат. Големина : Пакет од 100 Притисни Иглички Боја : Бебе Сина Количина : 2 Пакувања Бебе Сина Боја Притисни Иглички. Количина : 200 Притисни Иглички по Контејнер. Држачите за палецот имаат остри челични точки и шарени украсни пластични глави. Овие иглички за притискање имаат лесен за разбирање пластичен врв и доаѓаат во различни бои. Одлични штипки за употреба дома, во канцеларија или во училница на плута, огласни табли и ѕидови од кабини.

Им се допаѓа и на купувачите..