• Ново
Мајстор изграден Аналоген Електричен Пушач Во Црно
zoom_in

Мајстор изграден Аналоген Електричен Пушач Во Црно

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Со Главниот Вграден Аналоген Електричен Пушач, ќе постигнете резултати подготвени за конкуренција во вашиот сопствен двор, без мака од јаглен или пропан. Едноставно приклучете го овој пушач, поставете ги аналогните контроли и ја извршува работата! Добијте рамномерно, доследно пушење со вградениот мерач на температура и контрола на температурата на термостатот. Двете лавици обложени со хром обезбедуваат многу простор за пушење до 4 кокошки, 2 мисирки, 2 лавици или ребра или 2 свински задници. Совладајте ја уметноста на пушење Со Мајсторизграден. Две лавици за пушење обложени со хром. 354 квадратни инчи простор за пушење за да ги нахраните семејството и пријателите. Вграден мерач на температура. Контрола на температурата на термостатот за рамномерно, доследно пушење. Отстранлив послужавник за дрвен чип. 1, 800-вати грејач за рамномерно, постојано пушење. Странични рачки за лесно движење. Кул рачка на допир.

Им се допаѓа и на купувачите..