• Ново
Предниот Шок Потпора Пар Сет На За Lexus ES Toyota Avalon Camry Solara Одговара изберете: 2010-ТОЈОТА CAMRY БАЗА SE LE XLE, ТОЈОТА CAMRY SE LE XLE
zoom_in

Предниот Шок Потпора Пар Сет На За Lexus ES Toyota Avalon Camry Solara Одговара изберете: 2010-ТОЈОТА CAMRY БАЗА SE LE XLE,

DEN 1769.12

Износ
check Во продавницата.

Количина : 2 Парче 10 Годишна Гаранција Оваа ставка е поддржана од нашата 10-годишна гаранција. Во случај оваа ставка да пропадне поради дефекти во производството за време на наменетата употреба, делот ќе го замениме бесплатно. Оваа гаранција ја покрива цената на делот самозошто Купи Монро Шок и Грмушки?Специфичен вентил за примена подобрено филтрирање на бучавата од патот, вибрациите и суровоста на азотниот гас наполнет надградено запечатување за подолг век На Траење Број На Производителот На Производителот : АМ-2170244381. Размена На Дел Број : 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Авалон Камри ЕС350 Солара, Лексус Тојота Потпора Собранието Потпора Собранието Комплет Постави Пар Пред, Лево Десно Возачот Страна На Совозачот Страна. Друг Дел Број : АМ-2170244381. Поставување На Возилото : Напред, Лево, Десно. Тип На Фитинг : Директна Замена. Заменет Дел Број : 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Авалон Камри ЕС350 Солара, Лексус Тојота Потпора Собранието Потпора Собранието Комплет Постави Пар Пред, Лево Десно Возачот Страна На Совозачот Страна. Прилагодено Пакет : Не. Тип : Комплет За Склопување На Потпора. Гаранција На Производителот : 10 Години.

Им се допаѓа и на купувачите..