• Ново
Хендиран за риболов во Кабуја сино
zoom_in

Хендиран за риболов во Кабуја сино

DEN 528.00

Износ
check Во продавницата.

Сина полимерна рачка. Големина на пакувањето : 6 "x 3.25 " x 0,38 ". Има 150 јарди од 8-20lb монофиламентарна линија и може лесно да се фрлат растојанија споредливи со шипка и ролна. Секоја обвивка јаде 10 инчи на линија. Пред-раб неколку рачни линии со различни поставувања на справи. Совршени за импровизиран или риболов за опстанок. Најголем дел спакувани. Хендиран за риболов на Кабуја сина.

Им се допаѓа и на купувачите..