• Ново
Дорман 912-Кабел За Брава На Страничната Врата На Задниот Возач За Специфични Модели На Форд
zoom_in

Дорман 912-Кабел За Брава На Страничната Врата На Задниот Возач За Специфични Модели На Форд

DEN 1311.84

Износ
check Во продавницата.

Овој кабел за брава на вратата одговара на димензиите на оригиналниот кабел за опрема за да ја врати правилната функција. Изработен од квалитетни материјали за сигурна услуга, овој дел е тестиран за сигурно вклопување. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Идеална замена - овој кабел за бравата на вратата одговара на димензиите на оригиналниот кабел за опрема за враќање на функцијата. Издржлива конструкција - овој кабел е направен со користење на квалитетни материјали за да се обезбеди сигурна услуга. Економично решение-нуди оригинална функција на опремата по конкурентна цена. Тестиран квалитет - овој дел претрпе обемно тестирање за да обезбеди квалитетно вклопување и долг работен век. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Форд Е-150 Клуб Вагон : 2003, 2004, 2005 Форд Е-150 Еконолин Клуб Вагон : 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002форд Е-150 Еконолин : 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2007, 2008 Форд Е-150 : 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014форд Е-250 Еконолин : 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002 Форд Е-250 : 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Форд Е-350 Клуб Вагон : 2002, 2003, 2004, 2005форд Е-350 Еконолин Клуб Вагон : 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002 Форд Е-350 Еконолин : 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2007, 2008форд Е-350 Супер Должност : 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 Форд Е-450 Еконолин Супер Должност : 1999, 2000, 2001, 2002.

Им се допаѓа и на купувачите..