• Ново
Рамка за слика со сива таблета
zoom_in

Рамка за слика со сива таблета

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Покажете ја омилената фотографија со главните теми 5x7 брада сива рамка за слика на таблети. Оваа стилска рамка има брадавици. Тоа е одличен начин да се фатат спомени од убави времиња со пријателите, семејството и миленичињата. Рамката вклучува штафела за приказ на таблети и прицврстени закачалки за приказ на wallидови. Исто така, има стакло за да ја заштити вашата фотографија. Дајте го како подарок за празници, родендени, свадби, домаќинки и многу повеќе. Рамката со сива слика има една фотографија од 5 "x 7". Направено од пластика со прекрасен акцент на брада. Декоративна рамка за таблети. Вклучува стакло за да ја заштитите вашата фотографија. Вклучува лежиште за приказ на таблети и закачени wallидови за прикажување на wallидот. Се прикажува хоризонтално или вертикално.

Им се допаѓа и на купувачите..