• Ново
Тампа Беј Буканеерс NFL OYO фигура и теренски тимски тим сет на време на играта
zoom_in

Тампа Беј Буканеерс NFL OYO фигура и теренски тимски тим сет на време на играта

DEN 1199.84

Износ
check Во продавницата.

Тоа е време на игра! Создадете претстави и рекреирајте игри со часови. Карактеристики на целото поле со градежни тела за удар и 2 градежни цели на теренот со мрежни мрежи за игра за игра. Рекорд игра со градежната количка за камера. Вклучува : 1 Тим минифигура, 1 оператор на фотоапарати минифигура, 2 шишиња со вода, 2 фудбали, количка за топка и налепници за прилагодување. Димензии на пакетот : 11-1/2in x 2in x 10-1/4in. Oyo Sports NFL Tampa Bay Baccaneers Time Set : NFL лиценциран. Сет на време на спортска игра во Ојо. Технологија за брз клик. Целосно компатибилен со другите водечки брендови. Сетот за време на играта се состои од 210 парчиња, голови на теренот во секоја крајна зона, 11 играчи минифигури со шлемови, 1 судија минифигура со капа, 2 шишиња со вода и 2 фудбали. Забележете : Поставите на теренот не вклучуваат вистински играчи на НФЛ, но карактеристики со тимови со уникатни имиња и броеви на маички. Димензии на времето на спортска игра OYO : 16 "L x 10" W со цел на теренот 3,5 "H.

Им се допаѓа и на купувачите..