• Ново
FanMats MLB - Лос Анџелес Доџерс тешки винил карго Мат
zoom_in

FanMats MLB - Лос Анџелес Доџерс тешки винил карго Мат

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

FMT-10879 FANMATS Лос Анџелес Доџерс МЛБ Винил Карго МАТ FMT-10879 Ознаки : Заштитете го вашиот товар со тешки карго-душеци од решенија за лиценцирање на спортови. Направено од 100% издржлив винил. Се вклопува во повеќето рамни кревети и стебла. Длабоки џебови фаќаат и држат нечистотија и вода, така што вашиот тротоарите останува чист. Може да се користи и во гаражи, така што нечистотијата не се следи во вашиот дом! Се одликува со обликувано лого на Лос Анџелес Доџерс во вистински тимски бои. Дали го сакате вашиот тим? Сакајте го вашето училиште? Докажи! Тимскиот дух не е резервиран за Гамедеј. Поддржете ги омилените тимови на колеџ и про со овие одлични подароци за спортските ентузијасти во вашиот живот. Додатоците за камиони од Леонард се ефтин начин за наградување на пријателите и семејството во кое било време од годината со подарок за кој знаете дека ќе го сакаат! Поголемиот дел од нашите NFL, MLB, NHL, NBA и NCAA лиценцирани производи сите прават одлични подароци за помалку од 50 долари. Овие тимски производи нема да остават без сомнение за кого се вкорени кога ќе се повлечете за забавата на задната врата овој викенд. Погледнете го Лос Анџелес Доџерс секој пат кога ќе скокате во вашиот автомобил или камион. Обвивки за седишта, подни душеци, капаци на удари, капаци на тркала, рамки за регистарски таблички и амблеми за да одговараат на кој било буџет. Исклучете ги додека се менуваат сезоните. Завиткајте ја вашата регистарска табличка во рамката Пантерс за фудбалска сезона и потоа префрлете се на сезоната на Астрос за бејзбол. Што е со капакот на „Иглс“ за вашиот другар што е обожавател на Далас? Не само за шоу - подните душеци и задните карго -душеци се вклопуваат со висок квалитет и универзален тип. Овие подни душеци и облоги ќе направат одличен подарок за под 50 долари и ќе го задржат вашиот дух во Лос Анџелес Доџерс околу вас, дури и ако не можете да го носите омилениот дрес. Поставете повеќе производи во додатоци за внатрешни камиони> Подни душеци и облоги 100% тешка должност Винил конструкцијата додава издржливост. Длабоки џебови фаќаат и држат нечистотија и вода. Одлично за стебла, рамни кревети и гаражи. Направено во САД. Обликувано лого во вистински тимски бои. Поддршката што не е на лизгање, го одржува мат во место.

Им се допаѓа и на купувачите..