• Ново
Пинк женски Камо Карат Т.Г.В. Round CZ во 14kt Whit Gold Prong Поставување прстен за ангажман на кобалт со полиран рабови и вклопување на лукс удобност
zoom_in

Пинк женски Камо Карат Т.Г.В. Round CZ во 14kt Whit Gold Prong Поставување прстен за ангажман на кобалт со полиран рабови и

DEN 799.84

Износ
check Во продавницата.

Природно, убавиот прстен за ангажман на камото со Realtree Cobalt е отпорен на абење, со голема јачина и хипоалергичен. Еден камен од 1 карат е прикажан во цврста поставка за бело злато од 14 кт. Во прстенот се одликува со лукс удобност. Real Tree AP Pinkенски Camo 1 Carat T.G.W. Round CZ во 14 KT Whit Gold Prong Поставување прстен за ангажман на кобалт со полирани рабови и лукс удобност вклопување : природно убав прстен за ангажман на камо на Realtree ја најавува вашата loveубов во навистина уникатен бенд Waycobalt е отпорен на носење (повеќе отпорни на гребење од титаниум).

Им се допаѓа и на купувачите..