• Ново
Студио Wynwood Printed People Canvas Art Print
zoom_in

Студио Wynwood Printed People Canvas Art Print

DEN 704.00

Износ
check Во продавницата.

Ставот, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. . Луѓето дизајнираат со тема портрети за да ви донесат совршена wallидна уметност. . Одржлива и пријателска за шумите. . Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. . Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно закачување .. Вклучени се и нокти и закачалка. . Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. . Достапно во неколку опции за големина.

Им се допаѓа и на купувачите..