• Ново
Ѓердан од змија од змија од сребрена сребрена боја
zoom_in

Ѓердан од змија од змија од сребрена сребрена боја

DEN 832.00

Износ
check Во продавницата.

Pori Jewelers 925 Стерлинг сребрен високо полиран 0,9 mm 8 еднострана змија 025 ѓердан од ланец 22 "925 Стерлинг сребрена висока полиран 0,9 мм 8 еднострана змија 025 ѓердан од ланец : . Метал : : Стерлинг сребро. Мерач : : 025". Големина : : 22 ". Олово и никел бесплатно. Хипоалергичен. Совршен за подароци. Вклучена е торбичка за подароци за накит. Направена во Италија.

Им се допаѓа и на купувачите..