• Ново
Афе Моќ Филтер За Воздух
zoom_in

Афе Моќ Филтер За Воздух

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Магнум ПРОТОК Про Сув Филтер За Воздух - (6.8" x 4.8") F x (8.3 " x 6.3") Б (МТ2) x (7.3 " x 9") Т х 9"H во.Име : a Fe Powerpart Број : 21-90106опис : со три слоја прогресивно пофини мрежни синтетички медиуми помеѓу 100% полиуретански врв и основа, овој филтер за конусни перформанси"без масло" обезбедува максимална удобност и лесно одржување со одличен проток на воздух. Перат и еднократно за повеќекратно чистење, високите отворени рамномерно распоредени набори обезбедуваат одличен капацитет за задржување прашина за подолг сервисен циклус помеѓу чистењата. Податлива полиуретанска прирабница со интегрирани испакнатини осигурува цврсто, без заптивка за истекување во текот на животот на филтерот. Овој филтер има 99,2% ефикасност на филтерот. Со три слоја на прогресивно пофини мрежни синтетички медиуми помеѓу 100% полиуретански врв и основа, овој филтер за конусни перформанси "без масло" обезбедува максимална удобност и лесно одржување со одличен проток на воздух. Перат и еднократно за повеќекратно чистење, високите отворени рамномерно распоредени набори обезбедуваат одличен капацитет за задржување прашина за подолг сервисен циклус помеѓу чистењата. Податлива полиуретанска прирабница со интегрирани испакнатини осигурува цврсто, без заптивка за истекување во текот на животот на филтерот. Овој филтер има 99,2% ефикасност на филтерот. Импулс Внес Замена Филтер За Воздух со / ПРО СУВА Медиумите.

Им се допаѓа и на купувачите..