• Ново
Дифумос Девојка Удобност Брава Пумпи Симпатична Затворени Пети Сандали Марија Џејн Свадба Дише Лизга На Фустан Чевли
zoom_in

Дифумос Девојка Удобност Брава Пумпи Симпатична Затворени Пети Сандали Марија Џејн Свадба Дише Лизга На Фустан Чевли

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Опис : Пол : Девојки, Девојче, Деца, Детски Стил : Мери Јапеејн, Чевли За Принцези, Чевли За Облекување, Сандали Со Затворени Прсти Тип На Шема : Еднобојна : Бела-1, Бела-2, Розова, Сребрена, Црна (По Избор)Големина : САД 10С, САД 11С, САД 11,5 Ц, САД 12С, САД 1Ј, САД 2Ј, САД 2,5 Ј, САД 3Ј, САД 3,5 Ј, САД 4Ј, САД 4,5 y, сад 5y, Сад 5.5 Y, Сад 6y, Сад 6.5 Y, Сад 7y (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Вештачки Материјал За Ѓон : Tprheel Тип : Cunkyfacting : БРАВА/КУКА И ТИП НА ЈАМКА : ЗАТВОРЕНА ВИСИНА НА ЦЕВКАТА : НИСКА ТОПСЕЗОНА : ПРОЛЕТ, ЛЕТО ,C ПРИЛИКИ : СЕКОЈДНЕВНИ, ДНЕВНИ, FASIONFEURATES : 1. Мери Џејн чевлите се изработени од горен и надворешен ѓон од вештачко стп, дишат и меки, ги прават стапалата на вашето дете удобни и дишат.2. Удобна постава : поставата е пријателска за кожата и мека и не ги трие стапалата, што во голема мера го подобрува удобното искуство при носење.3. Анти Лизгање : надворешен ѓон TPR, нелизгачки и отпорен на абење, го прави вашето дете да оди постабилно и не е лесно да падне.4. Лесен : целиот чевел има ултра-лесно чувство што ќе ви помогне да ги одржите нозете лесни. Дише, лесни рамни сандали се поудобни за носење.5. Погоден за : свадба, забава, танцување, изведба итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) УДОБНОСТ : овие девојки облекуваат чевли за фустан од цветна девојка се изработени од вештачки стп материјал, мек горен, мазен и удобен без мелење стапала. ПРИЛАГОДЛИВА ТОКА : овие девојки Мери Јапеејн со прилагодлив дизајн на тока и кука и јамка им е лесно на децата сами да ги облечат или исклучат овие чевли за облекување. ПЕТА : 3 см/1,18 инчен Стабилен дизајн на буци потпетици, стабилен и нема да падне. мека и дише влошка, полна со отскокнување. НЕЛИЗГАЧКИ ЃОН : анти-лизгачки тпр ѓон за подобра контрола на движењето за да се избегнат повреди. ПРИЛИКА : овие чевли за венчаници се совршени за многу прилики како училиште, настап, свадба, црква или друго вообичаено време за играње. Од специјални прилики до секојдневна игра, вашето мало девојче ќе биде подготвено во овие чевли за цветни девојки.

Им се допаѓа и на купувачите..