• Ново
Урбана продавница за веб -чинија, достапен во повеќе бои
zoom_in

Урбана продавница за веб -чинија, достапен во повеќе бои

DEN 799.84

Износ
check Во продавницата.

Без разлика дали студирате, се дружите со пријателите или само се гушкате наоколу, овој веб -стол за урбана продавница прави забавен, удобен додаток во секоја просторија. Се одликува со меко, широко седиште кое е идеално за релаксирање или гледање филм. Перницата на веб -столчето во урбаната продавница е направена од траен, кадифен 100 % полиестер -тапацир. Преклоплива челична рамка поддржува до 225 фунти и набори рамни кога не се во употреба, со што е лесно да се скрие оваа столица за чинија, без да заземе значителна количина на просторија во тесни простори. Додадете забавен, пријатна допир во просториите за домови, лофтови, читање ќошиња и повеќе со овој удобен веб -стол за урбана продавница. Преклопна челична рамка. Димензии : 27 "H x 27" W x 24 "г. Капацитет на тежина : 225 фунти. Не е потребно склопување.

Им се допаѓа и на купувачите..