• Ново
Тренд Лабораторија Едноставно Морнарица Креветчето Постелнина Во Собата За Бебе Момче Или Девојче-Солидна Морнарица
zoom_in

Тренд Лабораторија Едноставно Морнарица Креветчето Постелнина Во Собата За Бебе Момче Или Девојче-Солидна Морнарица

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Едноставно Морнарицата 3 Парче Креветчето Постелнина Поставени Од Страна На Тренд Лабораторија носи едноставна софистицираност на вашето бебе момче или девојче расадник. Мека морнарица ткаенина е зашиена со елегантен рушинг за да донесе етеричен стил во класичен расадник. Може да акцентирате со појавување на боја или да ја одржувате едноставна во декор. Овој комплет нуди свежо чисто добредојде за вашето малечко. Координирање креветчето постелнина и додатоци од тренд лабораторија се продаваат одделно. Тренд Лабораторија Едноставно Морнарица 3 Парче Креветчето Постелнина Во собата за новороденче. Ватенка-Мерки . Вграден Лист За Креветче-Одговара На Стандардно Креветче Со Еластично Вклопување, 8 Во Длабоки Џебови. Креветчето Здолниште-Одговара На Стандардните Креветчето; 18 Во Капка. 100% Мек Полиестер. Машина За Перење.

Им се допаѓа и на купувачите..