• Ново
Марио Лопез Дејл- прилагодливи сандали со токи
zoom_in

Марио Лопез Дејл- прилагодливи сандали со токи

DEN 271.84

Износ
check Во продавницата.

Лесна и флексибилна, шок апсорбирачка пена обезбедува одлична поддршка и удобност без да ве тежат надолу, сандалата со двојна лента е целосно водоотпорна. Лесно се пее што го прави одлично за еден ден на плажа или базен, оваа сандала нуди иста контурирана нога. Карактеристики како четири лакови за рамномерна дистрибуција на тежина и соодветно држење на телото се прикажани овде во дизајн со двојна лента. Лесна и флексибилна, шок апсорбирачка пена обезбедува одлична поддршка и удобност без да ве тежи . Сандал со двојна лента е целосно водоотпорна. Лесно се пее што го прави одлично за еден ден на плажа или базен . Висококвалитетниот, неутрален од мирис е тестиран за штетни материи, обезбедувајќи ја нејзината пријателска за кожата дури и на најчувствителните стапала . Оваа сандала ја нуди истата контурирана подножје. Карактеристики како четири лакови за рамномерна дистрибуција на тежина и соодветно држење на телото се прикажани овде во дизајн со двојна лента.

Им се допаѓа и на купувачите..