• Ново
Комплет Кафеави Четкани Украсни Навлаки За Перници За Фрлање
zoom_in

Комплет Кафеави Четкани Украсни Навлаки За Перници За Фрлање

DEN 271.84

Износ
check Во продавницата.

Лесно ажурирајте го и освежете го вашиот дом со овие шарени и интересни чоколадни кафеави четкани декоративни фрлање перница. Овие корици ќе помогнат да се даде моментална надградба на кој било простор со додавање на посебна и убава нијанса и стил во секоја просторија. Скриеното затворање на патентот обезбедува чист и беспрекорен изглед наоколу, а меката четкана полиестерска ткаенина ги прави овие навлаки удобни, така што тие не се само модерни, туку и функционални. Дарежлив по големина овие капаци мерат по 20 " Х 20", 2 Парчиња во комплет. Инсерти не се вклучени. Машинско перење ладно одделно, нежно циклус само, без белило, падне сува ниска, Не Железо. Бренд : - Хомерутс Кревет И Бања. Комплет од 2 Кафеави Четкани Украсни Навлаки за Перници за Фрлање. Ширина На Производот : -20. Висина На Производот : -20. Длабочина На Производот : -1. Боја : - Кафеава. Материјал : - Полиестер. Точка број#355488.

Им се допаѓа и на купувачите..