• Ново
Ѓердан од италијански сребрен сребрен дијамантски мушка, 20
zoom_in

Ѓердан од италијански сребрен сребрен дијамантски мушка, 20

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Ѓердан од пори на накит на пори, и италијански, ѓердан од ланец на монистра со дијаманти, 20 "925 Стерлинг сребрен дијамантски мушка ланец ѓердан : . Метал : : Стерлинг сребро. Големина : : 20". Олово и никел бесплатно. Хипоалергичен. Совршен за давање подароци. Pori Jewelers создава сложени квалитетни парчиња со сложени вештини за занаетчиство што ќе се истакнат во вашата колекција. Подобрете го секој ансамбл со овој елегантен и убав цврст сребрен накит 925 Стерлинг Сребрен . направен во Италија.

Им се допаѓа и на купувачите..