• Ново
Машки резервоар за Рејбок, 3 пакет
zoom_in

Машки резервоар за Рејбок, 3 пакет

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Машката резервоар на Reebok се одликува со ткаенина што вети на пот, за да помогне во балансирање на топлината. Мека градба на памук обезбедува дополнителна удобност. Достапно во разновидни бои. Резервоар Reebok 3 PK. Машината за нега на лежиште за перење Reebok, 3pack.

Им се допаѓа и на купувачите..