• Ново
Brinley Co. женски фау велур удобност единствена душичка пети со двојни токи потпетици
zoom_in

Brinley Co. женски фау велур удобност единствена душичка пети со двојни токи потпетици

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Дизајн инспириран од гроздобер е обележан на пумпите за душички од Brinley Co. Овие чевли со удобност-фунти се карактеризираат со подложни табани за удобен дизајн и имаат меки велур на велур со отсечени вампи и детали за тока. Удобност.

Им се допаѓа и на купувачите..