• Ново
Замена REPT730370Q опашка светло компатибилна со 2015 година- Toyota Sienna левата возачка страна, надворешна со сијалица CAPA овластена
zoom_in

Замена REPT730370Q опашка светло компатибилна со 2015 година- Toyota Sienna левата возачка страна, надворешна со сијалица CAPA

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

PRODUCT SPECIFICS Fit : Direct Fit Quantity Sold : Sold individually Color/Finish : Clear & Red Lens Light Source : LEDAssembly : With bulb(s) Certification : CAPA Certified Replaces OE Number : 8156008050 Replaces Partslink Number : TO2804123 CInterchange Part Numer : 8156008050, TO2804123 Warranty : 1-year unlimited- Милоа на гаранција за гаранција на светлината ОЕ стандарди што се користат во текот на процесот на производство, опашките светла нудат квалитет на врвно ниво и мир на умот по прифатлива цена, осигурувајќи дека вашето возило може безбедно да се види ноќе или во лоши временски услови. Директна замена во согласност со точката/SAE за вашите оригинални опашки. Безбедносно обезбедување во производство во ISO 9001 : 2000 и QS9000 овластени објекти. Нашиот процес на контрола на квалитетот обезбедува сите производи да исполнуваат строги стандарди за вклопување и издржливост. Станбери до ригорозни тестови за велосипедизам и вредно тестирани во услови на реално свет. if OE equipped.Compatible with the following vehicles : Position : Left Side, Outer Fitnote : Mounts on Body Toyota2015-2018 Sienna Base2019 Sienna CE2015-2019 Sienna (submodel : L, LE, Limited, XLE)2018-2019 Sienna (submodel : Limited Premium, Xle Premium) го заменува бројот на OE : 8156008050. Заменува број на делови : TO2804123 C. Број на размени во делот : 8156008050, TO2804123.

Им се допаѓа и на купувачите..