• Ново
Листудио Фото видео студио Четири светлосни глави Комплети за мекиот бум со бела црна зелена позадина на муслин, liwa7
zoom_in

Листудио Фото видео студио Четири светлосни глави Комплети за мекиот бум со бела црна зелена позадина на муслин, liwa7

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

- ќе го позиционира Муслин да биде паралелен со подот. - Прецизни и брзи прилагодувања. - Лесен систем за брзо ослободување од три нозе со прецизна контрола на висината. - Карактеристики 2 копчиња за прекинувачи за вклучување/исклучување лоцирани на задниот дел од задниот Контролен светлосен проток. - управувана со 4 Студиски светилки со светло на светло. - Внатрешно бело покритие вклучено за омекнување на светлината. - Работи одлично за истегнување на брчките од потекло од муслин. - Поддршка на тешки материјали до 80 фунти. - Отпорен на вода Трајни премија 600 D Оксфорд најлон.

Им се допаѓа и на купувачите..