• Ново
Избодена слава породилна џебна мета
zoom_in

Избодена слава породилна џебна мета

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

Останете удобно и изгледајте стилски со оваа избледена слава мајчинство со џеб-врат. Изработено е од удобен спој од 60 проценти памук и 40 проценти полиестерски материјали и е машина што може да се пее за лесна нега. Оваа избледена слава V-врат-врата има кратки ракави и лев џеб на градите. Тоа е привлечно и лесно да се носи со фармерки кога излегувате или џемпери за да легнете низ куќата. Оваа обична породилна е идеална за употреба во текот на вашата бременост. Достапно е во разновидни бои и големини за да можете да го најдете идеалното вклопување. Избледена слава за породилно v-врат џеб : 60% памук, 40% полиестер. Машинско миење ладно. Избледена слава. Породилно мета со џеб. V-neckline. Краток ракав. Тркалезно полите. Лев џеб на градите. Удобна и истегната ткаенина. Носете со фармерки за излегување или џемпери за да легнете низ куќата. Достапно во разновидни бои, вклучувајќи : сина сребрена лента, пустинска праска, овесна каша, мека сребрена лента. Големини : S, M, L, XL, XXL.

Им се допаѓа и на купувачите..