• Ново
Активни џокери со активни џогир, 2-пакувања, големини 4-16
zoom_in

Активни џокери со активни џогир, 2-пакувања, големини 4-16

DEN 367.68

Износ
check Во продавницата.

Подобрете го нејзиниот спортски стил со активните џогерни џогерни џогерни џогер 2-пакувања кои обезбедуваат сигурна основа за сите нејзини омилени маици. Совршени за вежбање или игра, овие џогери се дизајнирани во супер мека ткаенина која испорачува целодневен удобност. 2-пакет вклучува : 2 пара џемпери. Опуштено вклопување. Повлечен стил. Еластична половината за оптимална удобност. Детали за странични ленти. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Активни џогери 2-пакет за девојчиња од Хинд.

Им се допаѓа и на купувачите..