• Ново
Циркус од Сем Еделман женски ingerинџер затнување
zoom_in

Циркус од Сем Еделман женски ingerинџер затнување

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Додадете малку зачин на ingerинџер во вашата гардероба со нашите клинови од кука 00 -ти. Чунки, разнобојни и со затегнување за подигнување, овој носталгичен клин ќе ве чувствува како вашата омилена кукла Братц. Пернифицирана влошка за дополнителна удобност. 2.25 "Платформа. Лизгање.

Им се допаѓа и на купувачите..