• Ново
ВРЕМЕ И ТРУ ТОП НА СВЕТСКИОТ СВЕТСКИ ТОП
zoom_in

ВРЕМЕ И ТРУ ТОП НА СВЕТСКИОТ СВЕТСКИ ТОП

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Чиста радост .. Времето и вртењето на резервоарот за замав е тој стил што само ќе го сакате да го носите. Малку олабавувач, благодарение на силуетата А-линија, овој резервоар го размачкува секое тело. Изработено од 100% памук, овој ултра-мек резервоар е сигурен дека ќе биде суперerstвезда на вашата гардероба со топло време. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Без ракави. Pебови : Ништо. Карактеристики : Силуета за замав; За жените од време и Тру.

Им се допаѓа и на купувачите..