• Ново
Примарен сребрен Стерлинг сребрен родиум обложен со цитрин и приврзок со дијаманти со ланец на кабел за форзантина
zoom_in

Примарен сребрен Стерлинг сребрен родиум обложен со цитрин и приврзок со дијаманти со ланец на кабел за форзантина

DEN 228.64

Износ
check Во продавницата.

Додадете допир на елеганција на вашата убавина со овој прекрасен родиум позлатен ѓердан од сребро приврзок. Овој полиран приврзок е украсен со 2,2 CTTW овален пресечен жолт гемстон со цитрин во центарот опкружен со пенливи дијаманти акцент за софистициран изглед. Доаѓа со 18-инчен пролетен прстен затворач обезбеден кабелски ланец. Боја на среброметална : Whitepant со димензии на кауција : 19мм x 13mmchain Димензии : 18-инчен x 1.3mmsolidgemstone Детали : Тип : Citrinebirthstone месец : ноември Колор : Образложение : ОВОЈ : 10мм x 8mmweight : 2.2 CTTWQUANTITY : 1 JEWELRY Sett : CTTWQUANTITY : 4 Jewelry Setting : Prongyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Инч кабелски ланец, отворен назад.

Им се допаѓа и на купувачите..