• Ново
Канти за складирање на гаража со stalwart wallид со wallид
zoom_in

Канти за складирање на гаража со stalwart wallид со wallид

DEN 287.84

Износ
check Во продавницата.

Чувајте мали делови, алатки и хардвер на готово со овие канти за складирање на гаража поставени од wallидови од Stalwart. Одликувајќи се со 12 мали и 18 големи отпадоци во црвена и сина боја во боја, овие отпадоци за организација можат да се пофалат со лесно достапен дизајн идеален за гаражи, занаетчиски простории и работилници и карактеристики трајни, едноставни за чиста пластична конструкција за долговечност. Вклучената табла PEG ја прави неговата единица за складирање на wallидови со мали делови Организатор отпадоци за инсталирање заедно со други организатори на алатки и комплети за складирање. VERSATILE ORGANIZATION BINS - Use this wall storage unit in the garage as a hardware organizer, in playrooms as a plastic blocks organizer, and in craft rooms as a small parts organizer. EASY ACCESS - Each of the garage storage bins has an open design, Така, можете да стигнете до да го зграбите она што ви треба без да ги отстраните канти за организација од таблата со панели PEG . Едноставно монтирање - Организаторот на алатката каде било во вашата гаража, занаетчиска просторија или работилница благодарение на рамен, рационализиран дизајн кој овозможува флексибилен Поставување на корпи . Лесно чистење - Доверба во пластичната конструкција за да им помогне на овие работилници, занаетчиска просторија и хардверска организација канти без напор да издржат чести ракување и бришење без гужва . материјали - пластика . димензии - (л) 25,25 "x (W) 14.875 "x (H) 7.125"; Black Peg Panel табла : (L) 25.25 "x (W) 14.875" x (H) 0,625 "; 18 црвени канти : (л) 3.875 "x (w) 3.625" x (h) 2 "; 12 сини отпадоци : (л) 4" x (w) 6,375 "x (H) 2.875" . боја - црна, црвена , и сино.

Им се допаѓа и на купувачите..