• Ново
Конвекција рачно изработена перница за фрлање
zoom_in

Конвекција рачно изработена перница за фрлање

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Оваа уникатна таупе, беж, перница за фрлање слонова коска е перница за фрлање на очи, за кој било додаток на кој било дом. Предната ткаенина на оваа прекрасна дизајнерска перница за резолуција е мешавина од вискоза, памук, полиестер и постелнина што потекнува од Италија. Перници вклучуваат ** Хипоалергичен надолу алтернативен полифил вметнат - Невидлив патент за прилагоден изглед - Боја на задната ткаенина : тен * хипоалергичен надолу алтернативна полиција * Содржина на ткаенина : 63%вискоза/19%памук/14%полиестер/4%постелнина * боја Брегот на Слоновата коска * Големина : Двојна еднострана 26 "x 26 " конвекција рачно изработена перница за фрлање.

Им се допаѓа и на купувачите..