• Ново
Главни мрежи 4.25 2,75 9.25 таблета класична ангелска фигура, сјајно бело
zoom_in

Главни мрежи 4.25 2,75 9.25 таблета класична ангелска фигура, сјајно бело

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Вие нема да можете да го пренесете овој елегантен и инспиративен ангел на таблети по главни места. Донесете го дома овој елегантен ангел за да се прикаже на вашата мантија од камин или да создадете место за карактеристика на страничната маса во вашата дневна соба, каде и да видите соодветно! Деталите во дизајнот на оваа фигура се зачудувачки. На прв поглед, овој ангел на таблетите се чини дека е направен од керамика со својата бела завршница со висок сјај. Како и да е, по одблизу ќе бидете изненадени кога знаете дека е направена од трајна смола. Целокупните димензии на овој ангел на таблети за глава се 4,25 x 2,75 x 9,25 и се карактеризираат со висока сјајна бела завршница. За да се задржи извајаниот ангел обезбеден, има четири тркалезни стапала од пена за да се задржи оваа скулптура стабилна и ќе помогне да се спречи гребење на која било површина на која седи. Овој мрежен простор 4,25 x 2,75 x 9.25 Tabletop Angel исто така го прави совршен подарок за поединци кои сакаат да собираат ангелски фигурини од сите форми и големини. Главни места 4.25? x 2,75? x 9.25? Фигура на таблети Ангел, сјајно бело : стапала со стапала на пена. Сјајна бела завршница. Извајана смола. Заврши со рачно насликани. За да се исчисти, избришете со влажна крпа. Ангел фигура. Декоративен акцент.

Им се допаѓа и на купувачите..