• Ново
Девојки од еден чекор 4- цврсти и печатени хеланки, 3-пакувања
zoom_in

Девојки од еден чекор 4- цврсти и печатени хеланки, 3-пакувања

DEN 374.24

Износ
check Во продавницата.

Loveубовни хеланки за неа? Извадете ги овие 3-пакувања на меки, влечени хеланки од еден чекор напред за секојдневна леснотија. Вклучува : 2 цврсти хеланки и 1 нозе за печатење. Целосен еластичен половината. Отпорен на смалување и избледена. 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..